web tasarım teklifi al
Hizmetlerimiz

Web Tasarım

web tasarım
Web tasarım ihtiyacınıza göre size özel ve özgün bir web sitesi tasarımı ile hızlı ve ekonomik çözümler sunmaktayız. Tüm tasarımlar sizin de fikirleriniz alınarak ihtiyacınız doğrultusunda kendi beceri ve tecrübemizi de katarak oluşturulmaktadır.

NASIL BİR WEB TASARIM HİZMETİ ALACAKSINIZ?

Studyocrea Web tasarım ajansı olarak web sitesi tasarımlarını tamamen özgün ve müşterilerimizin beğenisi de alınarak oluşturulmaktadır. Ön tasarım çalışmaları müşterilerimiz tarafından onaylanmadan yazılım alt yapısına geçilmez. Hedefimiz tamamen müşterilerimizin de içine sinen bir web tasarım çalışması olmasıdır. Tasarım sürecini işin tamamlanmasına kadar online olarak takip edebilmeniz sağlayarakta hatasız ve eksiksiz bir siteyi yayına hazır hale getirmiş olacağız.

Web tasarım'a ait yazılım alt yapısı tamamen özgün ve firmamızca geliştirildiğinden web site işleyişini istediğiniz yönde yapılandırma imkânı sağlamaktayız. Yani web sitesini nasıl yönetmek istiyorsanız o yönde bir yönetim paneli ve site işleyişine sahip olacaksınız.

Web tasarıma ait tüm veya istediğiniz bölümlerin uygun kontrolü için esnek bir yönetim paneli oluşturmaktayız.

Yönetim paneli sayesinde web sitesi bölümlerinin düzenleme, silme, ekleme işlemleri online olarak en basit yollarla yapabilmenizi sağlıyoruz.

Web sitesi tasarımı, Google başta olmak üzere arama motorlarına tamamen uyumlu hazırlamaktayız. Web sitesi ile ilgili site içi SEO optimizasyonu hedeflenen anahtar kelimeler ile sitenize entegrasyonunu sağlıyoruz.

Web sitesi tasarımı tüm işletim sistemleri, tablet ve telefon gibi cihazlara uygun alt yapıda hazırlandığından işletim sistemi ve tarayıcı uyumsuzluğu gibi sorunları ortadan kaldırmaktayız. Ayrıca Mobil destekli (Responsive) bir alt yapı ile tüm cihazlarda uygun ekran görüntülerine bürünebilen tasarımlarla mobil çağda sizlerinde web sitesini geride bırakmamış oluyoruz.

Gelişmiş yabancı dil yazılım alt yapımız ile web site ziyaretçileri sitenizde kaybolmadan kendi dillerinde gezinebilmelerini sağlıyoruz. Örneğin web sitenizde alt sayfalarda dil değişimi yapıldığında ana sayfa yerine bulunduğu sayfada kalarak istenilen dile geçiş yapmış olunmaktadır.

Web sitesine ait yazılım alt yapısı iş tesliminde tarafınıza teslim edilmektedir. Çünkü sadece size özel oluşturulmış bir web sitesi tasarımı oluşturuyoruz.

Web tasarım hizmetimizde herhangi aylık veya yıllık bir yazılım bedeli almamaktayız.

Ayrıca web tasarım hizmeti alan tüm müşterilerimize 1 yıl boyunca ücretsiz web hosting, alan adı, teknik destek ve web sitesi ile ilgili içerik güncelleme desteği sağlamaktayız. Yani web siteniz tamamlandıktan sonra sizi kesinlikle yanlız bırakmıyoruz.

Web siteniz tamamlandıktan sonra Google Adwords reklamları, Sosyal Medya Reklamları ve hesap yönetimleri için ücretsiz danışmanlığımız ile hizmet veya ürünlerinizi doğru kitlelerle tanıştırmanızda destek oluyoruz.