web tasarım teklifi al
Hizmetlerimiz

Arama Motoru Optimizasyonu

arama motoru optimizasyonu seo
Arama Motoru Optimizasyonu (SEO) sitenizin Arama Motorlarında daha fazla kullanıcı tarafından doğal arama sonuçlarında bulunabilmesi için yapılacak olan süreç yönetimidir.

Başta Google olmak üzere diğer Arama Motorlarında web sitenizin bulunabilirliğini sağlamak açısından sitenizin alt yapısına yapılan uygulamaların tamamı SEO işlemleri çerçevesinde gerçekleştirilmektedir.

Sitenizin gerek tasarımsal gerek yazılımsal alt yapısının analizleri ve gerekli düzenlemeleri yapılarak ve Arama Motoru kayıtları gerçekleştirilerek Arama Motorlarında web sitenizin daha kolay bulunabilmesi sağlanmaktadır.

Arama Motorlarında hizmet vermiş olduğunuz sektör de sizi tanımlayabilecek “Anahtar Kelimeler” büyük bir rol oynamaktadır. Bu anahtar kelimeler tamamen yaptığınız iş ile paralel olmalıdır. Sektörünüze ait en popüler anahtar kelimelerin analizi yapılarak web sitenizin bu kelimelerde çıkması için gerekli düzenlemeler yapılmaktadır.

Firmamızın yapmış olduğu web site çalışmalarının Arama Motorlarında kolay bulanabilinmesi için SEO işlemlerini tamamen alt yapıya uygulamaktayız.

Aynı şekilde henüz web siteniz Arama Motorlarında doğal arama sonuçlarında çıkmıyorsa, sitenizin alt yapısını incelenip, analizler yapılarak gerekli düzenlemeleri gerçekleştirebilmekteyiz.