web tasarım teklifi al
Hizmetlerimiz

Web Tasarım

web tasarım
Kurumsal Web Tasarım - Studyocrea Web Tasarım & Yazılım Ajansı

Web sitesi tasarımı hizmetinde, siteleri oluştururken izlediğimiz prosedür; Web tasarım düzeni, grafik tasarımı, yazılım alt yapısı gibi çeşitli yönleri içerir. Studyocrea olarak tasarımlarımızda, detaylandırma ve yaratıcı düşünceleri ifade etme yeteneğine sahibiz. Studyocrea İstanbul Kartal’da, Uzman web ve grafik tasarımcımız ile HTML5, responsive, göz alıcı, uygun maliyetli ve özgün web tasarım hizmeti vermektedir. Uzmanlığımız ve tecrübemiz bizi Türkiye ve İstanbul’daki en iyi web tasarım şirketleri arasına yerleştirmiştir. Web sitesi tasarımının yenilikçi düşünceleri içeren yaratıcı bir sanat olduğunu düşünüyoruz. Firmanızın başarılı bir şekilde çalışabileceği sürdürülebilir özgün kurumsal web tasarım hizmeti sunuyoruz. Müşterilerimize çözüm bulma becerilerimiz sayesinde müşterilerimizin bireysel gereksinimlerine göre daima en iyi sonuçları ve desteği sunmaktayız.

Kurumsal Web Tasarım

Deneyimli, web ve grafik tasarımcılardan oluşan uzman ekibimiz, müşterilerimizle güler yüzlü bir ilişki kurmamıza büyük ölçüde yardımcı oldu. Buda yıllarca beraber çalıştığımız mutlu müşteriler elde etmemize vesile oldu. Yenilikçi tasarım fikirlerimiz ile işletmenizi büyük seviyelere taşımak için ilham vermeye hazırız. Unutmayın web sitesi internet ortamında firmanızın varlığını temsil etmektedir. Firmanız için web üzerinde farklılık ve farkındalık oluşturmak istiyorsanız, size mümkün olan en uygun fiyatlarla responsive ve görsel olarak ilgi çekici özgün bir web sitesi sahibi yapabiliriz. Bununla beraber, sunmuş olduğumuz özgün web tasarım hizmeti ile, müşterilerinizin firmanızı ve ürünlerini daha iyi anlamalarına yardımcı olacağından emin olabilirsiniz.

Özgün Web Tasarım


Studyocrea Web tasarım ajansı olarak web tasarım hizmetini tamamen özgün ve müşterilerimizin beğenisinide alarak oluşturmaktayız. Ön tasarım çalışmaları müşterilerimiz tarafından onaylanmadan yazılım alt yapısına geçilmez. Hedefimiz tamamen müşterilerimizin de içine sinen bir web tasarım çalışması olmasıdır. Tasarım sürecini işin tamamlanmasına kadar online olarak takip edebilmeniz sağlayarakta hatasız ve eksiksiz bir siteyi yayına hazır hale getirmiş olacağız.

Web sitesine ait yazılım alt yapısı tamamen özgün ve firmamızca geliştirildiğinden web site işleyişini istediğiniz yönde yapılandırma imkânı sağlamaktayız. Yani web sitesini nasıl yönetmek istiyorsanız o yönde bir yönetim paneli ve site işleyişine sahip olacaksınız.

Web sitesine ait tüm veya istediğiniz bölümlerin uygun kontrolü için esnek bir yönetim paneli oluşturmaktayız.

Yönetim paneli sayesinde web sitesi bölümlerinin düzenleme, silme, ekleme işlemleri online olarak en basit yollarla yapabilmenizi sağlıyoruz.

Web sitesi tasarımı, Google başta olmak üzere arama motorlarına tamamen uyumlu hazırlamaktayız. Web sitesi ile ilgili site içi SEO optimizasyonu hedeflenen anahtar kelimeler ile sitenize entegrasyonunu sağlıyoruz.

Web sitesi tasarımı tüm işletim sistemleri, tablet ve telefon gibi cihazlara uygun alt yapıda hazırlandığından işletim sistemi ve tarayıcı uyumsuzluğu gibi sorunları ortadan kaldırmaktayız. Ayrıca Mobil destekli (Responsive) bir alt yapı ile tüm cihazlarda uygun ekran görüntülerine bürünebilen tasarımlarla mobil çağda sizlerinde web sitesini geride bırakmamış oluyoruz.

Gelişmiş yabancı dil yazılım alt yapımız ile web site ziyaretçileri sitenizde kaybolmadan kendi dillerinde gezinebilmelerini sağlıyoruz. Örneğin web sitenizde alt sayfalarda dil değişimi yapıldığında ana sayfa yerine bulunduğu sayfada kalarak istenilen dile geçiş yapmış olunmaktadır.

Web sitesine ait yazılım alt yapısı iş bitiminde tarafınıza teslim edilmektedir. Çünkü sadece size özel oluşturulmış bir web sitesi tasarım hizmeti veriyoruz.

Web tasarım hizmetimizde herhangi aylık veya yıllık bir yazılım bedeli almamaktayız.

Ayrıca web tasarım hizmeti alan tüm müşterilerimize 1 yıl boyunca ücretsiz web hosting, alan adı, teknik destek ve web sitesi ile ilgili içerik güncelleme desteği sağlamaktayız. Yani web siteniz tamamlandıktan sonra sizi kesinlikle yanlız bırakmıyoruz.

Web siteniz tamamlandıktan sonra Google Adwords reklamları, Sosyal Medya Reklamları ve hesap yönetimleri için ücretsiz danışmanlığımız ile hizmet veya ürünlerinizi doğru kitlelerle tanıştırmanızda destek oluyoruz.