web tasarım teklifi al

Hosting Satış Sözleşmesi

HOSTING SERVİSLERİ KULLANIM & SATIŞ SÖZLEŞMESİ

Bu sözleşme, Studyocrea'nın müşteriye hosting servislerinin satış ve kullanım şartlarını düzenlemek için hazırlanmıştır. Müşteri ve Studyocrea, aşağıda belirtilen şartlar üzerinde tam bir anlaşmaya varmışlardır.

TARAFLAR

Studyocrea İnternet ve Marka Tescil Hizmetleri - Mustafa ŞEN
Sözleşmenin bundan sonraki bölümünde kısaca "Studyocrea" olarak anılacaktır.
Adres: Soğanlık Yeni Mh. Baltacı Mehmet Paşa Sk. Helenium Twins No:1B D:36 Kartal / İSTANBUL
Vergi Dairesi: Yakacık
Vergi Sicil No: 802 072 5355

Müşteri: Studyocrea ile yapacağı web sitesi yapım sözleşmesi online mail yoluyla irtibata geçilen veya tarafına fatura kesilirken adı geçen kurum veya kişi.

SÖZLEŞMENİN YÜRÜRLÜĞE GİRİŞİ VE SÜRESİ

Müşteri'nin Studyocrea'nun web sitesinden yapacağı online başvuru veya yazılı yapılan web sitesi yapım sözleşmesi ile yürürlüğe girer. Sözleşme süresizdir.

BİLDİRİMLER

Studyocrea, müşteriye yapacağı her türlü bildirim için, öncelikle müşterinin kayıt işlemi esnasında bildirdiği e-posta adresini kullanacaktır. Bu adresin geçerli bir adres olması konusundaki sorumluluk müşteriye aittir.

Müşteri online kayıt esnasında ve/veya daha sonra Studyocrea'ya bildireceği bilgilerin doğru ve güncel olduğunu beyan eder. Studyocrea'ya müşteri tarafından bildirilen bilgilerin yanlış, eksik veya güncel olmamasından dolayı meydana gelecek aksaklık ve zararlardan dolayı, müşteri Studyocrea'ya hiçbir zarar tazmini talebinde bulunmayacağını peşinen kabul eder.

Studyocrea'nın SAĞLAYACAĞI SERVİSLER

Studyocrea, müşterinin online başvuru esnasında bildirdiği servislerin kendi sisteminde kurulumunu gerçekleştirir, ilgili ücretlerin kredi kartından veya havale/eft ile peşin tahsilatını takiben, müşterinin servislerini kullanıma açar ve müşteriyi bilgilendirir.

ÜCRETLER VE ÖDEME

Müşteri, Studyocrea hosting servisleri ile ilgili kullanım ücretlerini ve ilgili vergileri (kullanılan servis içeriğine bağlı olarak) ödemeyi kabul eder. Ücretler, her kullanım dönemi başında peşin olarak tahsil edilecektir.

Studyocrea, servis ücretlerini, müşteriye sözleşme anında yazılı doküman, web sayfası veya e-posta yolu ile bildirmektedir. Studyocrea her türlü servis ücretlendirmesi ile ilgili düzenleme yapma hakkını saklı tutar. Servis ücretlerinde gelecekte meydana gelebilecek değişiklikler, Studyocrea web sitesi ve/veya e-posta yolu ile müşteriye bildirilecektir. Müşterinin Studyocrea servislerini kullanmaya devam etmesi, yürürlükteki sözleşme şartlarını ve geçerli ücret tarifesi üzerinden ödeme yapmayı kabul ettiğini belirtir.

Müşteri sözleşmeyi dilediği anda, aylık hesap planlarında 5 işgünü önceden, yıllık hesap planlarında 15 işgünü önceden haber vermek şartı ile, Studyocrea'ya yapacağı yazılı başvuru (posta, e-posta) yada müşteri paneli yolu ile sonlandırabilir. Bu durumda, Studyocrea, müşterinin içinde bulunduğu kullanım dönemini takip eden dönem için yenileme işlemi yapmayacaktır. Yenilemesi yapılmayan hizmete ait özgün web sitesine ait ftp/panel şifrelerini talep etme hakkına sahiptir. Hazır paket web siteleri bu kapsam dışındadır. Bu talepler yine aynı süre öncesinde yapılması gerekmektedir. Sözleşmenin müşteri tarafından sonlandırılması durumunda, müşteriye ait Studyocrea'da bulundurulan hizmete ait bütün kayıtlar silinecektir.

Studyocrea, müşterinin tercih ettiği durumlarda yada talebi üzerine, servislerin bağlı bulunduğu alan adı ile ilgili yenileme işlemlerini gerçekleştirerek, ilgili ücretlerin tahsilatını (havale-eft veya elden) hesabından gerçekleştirecektir.

Studyocrea'nun SINIRLI SORUMLULUĞU

Studyocrea MÜŞTERİYE SAĞLANAN SERVİSLERİN SÜREKLİLİĞİNİN SAĞLANMASI İÇİN GEREKLİ ÇABAYI SARF EDECEKTİR. BUNUNLA BERABER, Studyocrea SERVİSLERİN MÜŞTERİNİN İHTİYAÇLARINI TAM OLARAK KARŞILAYACAĞINI, KESİNTİSİZLİĞİNİ, HATASIZLIĞINI VE GÜVENİLİRLİK SEVİYESİNİ GARANTİ ETMEZ. MÜŞTERİNİN BU SÖZLEŞME KAPSAMINDA SAĞLANAN HERHANGİ BİR SERVİSİN KULLANIMINDAN VE/VEYA KULLANILAMAMASINDAN DOLAYI OLUŞABİLECEK DİREKT VE/VEYA DOLAYLI ZARARLARINDA Studyocrea'nun SORUMLULUĞU, EN FAZLA SAĞLANAN SERVİSLERİN TOPLAM BEDELİ KADAR OLABİLİR.

Studyocrea KAYITLARININ GEÇERLİLİĞİ

Aksi belirtilen durumlar hariç, müşterinin yapacağı online işlemler ile ilgili olarak, Studyocrea kayıtları geçerli sayılacaktır.

MÜŞTERİ'NİN HAKLARININ DEVRİ

Müşteri, bu sözleşme kapsamındaki servislerini müşteri panelinden Studyocrea'nun onayı olmadan devredebilir.Devir işleminden kaynaklanabilecek anlaşmazlıklardan Studyocrea hiçbir şekilde sorumlu değildir.

SÖZLEŞMENİN SONLANMASI

Studyocrea, müşteriye 5 işgünü önceden yazılı bildirim yaparak, bu sözleşmeyi sebep göstermeden sonlandırabilir. Bu durumda, müşterinin Studyocrea'ya ödemesini önceden gerçekleştirdiği, ancak kullanımı gerçekleşmeyen servislerle ilgili ücretler, müşteriye iade edilir. Müşterinin bu sözleşmede veya Studyocrea Servis Kullanım Şartlarında belirtilen şartları ihlal etmesi durumunda, Studyocrea, müşteriye sağlanan servisleri önceden haber vermeden sonlandırabilir ve sözleşmeyi sonlandırabilir. Bu durumda, müşterinin önceden ödediği ücretlerin iadesi gerçekleştirilmez. Müşterinin servislerle ilgili tahsilatların gerçekleştirilememesi durumunda, Studyocrea sözleşmeyi sonlandırabilir. Bu durumda, müşterinin önceden ödediği ücretlerin iadesi gerçekleştirilmez. Müşteri sözleşmeyi dilediği anda, 5 işgünü önceden haber vermek şartı ile, Studyocrea'ya yapacağı yazılı başvuru (posta, e-posta) yolu ile sonlandırabilir.

SERVİS KULLANIM ŞARTLARININ KABULÜ

Müşteri, bu sözleşmeyi onaylayarak, yürürlükteki "Studyocrea Genel Servis Şartları"nı kabul etmiştir. "Studyocrea Genel Servis Şartları"nın geçerli hali, Studyocrea'nın http://www.Studyocrea.com/Servis-Sartlari.htm web adresinde yayınlanmaktadır.

ONLINE SÖZLEŞMENİN GEÇERLİLİĞİ

Müşterinin online başvurusu esnasında onayladığı bu sözleşmede zaman içerisinde gerçekleşecek değişiklikler, Studyocrea'nın http://www.studyocrea.com adresine sahip web sitesinde yayınlanarak ve/veya e-posta yolu ile müşteriye bildirilecektir. Müşteri, Studyocrea servislerini kullanmaya devam ederek, yürürlükteki sözleşme şartlarını kabul etmiş sayılacaktır.

UYUŞMAZLIKLARIN ÇÖZÜMÜ

İşbu sözleşmeden kaynaklanacak olan her türlü uyuşmazlığın çözümünde İstanbul (Merkez) Asliye Ticaret Mahkemeleri ve İstanbul İcra Müdürlükleri yetkilidir.