web tasarım teklifi al
Hizmetlerimiz

E-ticaret

E-ticaret
e-ticaret
e-ticaret
e-ticaret
e-ticaret
Günümüzün en büyük yatırım alanlarından biri haline gelen e-ticaret siteleri size internette sanal bir mağaza açma ve ürünlerinizi binlerce kullanıcıya ulaştırmanızı sağlıyor. Kredi kartı ve kargo sistemi ile uzaktan satış imkanı sunan bu sistem alışılagelmiş birebir satış mantığının yanında çok fazla avantaj sağlamaktadır. Aynı anda siteniz binlerce kullanıcının satış yapmasına olanak sağlar ve müşteri temsilcisi görevi görür.

E-ticaret yazılımlarında maliyetlerinizi düşürebilmek için Esnek Yazılımlar üretebilmekteyiz. Size ait ve sizin satış politika ve mantığımıza göre işleyen E-ticaret siteleri oluşturabilirsiniz. Bu sayede gereksiz yazılım altyapılarından kurtularak maliyetlerinizi düşürebilirsiniz.

E-Ticaret sitesinin tasarımı

E-ticaret & Sanal mağaza web tasarım hizmetimizde sizleri yine şablonlarla sınırlı tutmuyoruz. E-ticaret sitenizi özgün yazılım ve tasarımlarla oluşturuyoruz.

E-Ticaret Yazılımının Kullanışlı Olması

E-ticaret sitelerinde hazır yazılımlar kullanmadığımız için ürün veya hizmetlerinizi hedef kitlenize uygun işleyiş ve tarzda oluşturmaktayız. Hazır sistemlerin aksine istediğimiz yöne çekebileceğimiz bir işleyişe sahip e-ticaret sitesi sahibi olacaksınız.

Hosting (Barındırma) Hizmeti

E-Ticaret sitelerinde en çok dikkat edilmesi gereken konu hosting konusudur. Studyocrea olarak e-ticaret sitelerinizin hosting servisini firmamıza ait profesyonel sunucularda barındırabilirsiniz.

E-Ticaret konularında destek almak ve bu işi uzmanına bırakmak size en doğru tercih olarak geliyorsa bizimle iletişime geçin ve Size E-Ticaret & Sanal Mağaza kurulumu için Profesyonel ve Creative bir hizmet sunalım.